De Lifebox is een pakket met 10 video’s en daarop aansluitende programma’s voor complete tieneravonden over onderwerpen die actueel zijn in de levens van tieners. Voorbeelden van onderwerpen zijn: identiteit, groepsdruk en (homo)seksualiteit. De Lifebox is ontwikkeld door Stronglife in samenwerking met Zorg voor Jongeren.
De programma’s die bij de video’s horen zijn zo vormgegeven dat jij als jeugdleider een keuze kan maken uit diverse onderdelen zoals een ijsbreker, gespreksvragen, Bijbelse verdieping en creatieve werkvormen. Bij elk programmaonderdeel staat aangegeven hoeveel tijd dat betreffende onderdeel ongeveer kost. Zo kun je aan de hand van de beschikbare tijd onderdelen kiezen die aansluiten bij het niveau en de belevingswereld van jouw tieners.
Het eerste seizoen van de Lifebox bevat video’s en bijbehorende avondvullende programma’s over de volgende onderwerpen:
De video’s en programma’s van de Lifebox worden geleverd op een USB-stick. Je hebt dus geen internetverbinding nodig om de video’s te bekijken en kan de programma’s zelf printen of gebruiken op jouw laptop of tablet.
Met het bestellen van de Lifebox ondersteun je het werk van Stronglife.
De Lifebox is ontwikkeld door Stronglife in samenwerking met Corien Rietberg van Zorg voor Jongeren. Corien heeft een grote passie voor God en jongeren en is al 25 jaar werkzaam als jongerenwerker. Drie jaar geleden heeft ze de opleiding tot kindercoach en opvoedcoach afgerond. Als Stronglife houden we ons al meer dan 5 jaar bezig met online tienerwerk via video’s, social media en online meetings.
Door onze krachten te bundelen komt er met de Lifebox een super mooi product op de markt waar jeugdleiders direct mee aan de slag kunnen.
De Lifebox is mede mogelijk gemaakt door: Fonds Kerk en Wereld.